Idrettslaget Express har de siste 3 årene arrangert strategisamling for hovedstyre, avdelingsstyrer og utvalg. På strategisamlingen ser vi på hvordan vi kan gjøre Idrettslaget vårt til ett enda bedre sted å være for våre medlemmer og vårt nærområde! Dette har vært svært nyttig og har resultert i flere konkrete handlinger de siste årene, som for eksempel rehabilitering av vår kunstgressbane og oppstart av idrettsfritidsordning.

Strategisamlingen 2023 holdes 11. juni fra klokken 09.00 på Strand Hotel Fevik
Til første del av samlingen ønsker vi å invitere inn våre medlemmer til å være med på å sette retningen for utvikling i klubben vår!
Vi får med oss Åse Mortensen, som er klubbutvikler i Norges Idrettsforbund og for mange bedre kjent som daglig leder i Arendal og Grimstad Rideklubb. Sammen med henne skal vi i tiden frem til lunsj bruke ulike verktøy for å kartlegge idrettslagets nåsituasjon og hva som bør prioriteres i den videre utviklingen av klubben.
Høres dette spennende ut vil vi gjerne at du blir med!
Alle medlemmer over 15 år får nå mulighet til å delta på Strategisamling 2023 – del 1.

Strategisamling del 1 – for hele idrettslaget
09.00-09.30: Velkommen og informasjon, kort status per i dag
09.30-10.30: Klubbutvikling del 1 – Alle kortene på bordet
10.30-10.45 Kort pause
10.45-12.15: Klubbutvikling del 2 – Kartlegging, utfordringer
12.15-13.00: Lunsj

Lunsj er inkludert for alle påmeldte

Du melder deg på ved å fylle ut skjemaet i linken under:
https://forms.office.com/e/MYRi667EA9

Vi har 50 åpne plasser så her er det om å gjøre å være tidlig ute for å sikre seg plass. Ved flere enn 50 påmeldte til Strategisamlingen vil vi etablere venteliste.

Vi gleder oss og håper mange vil være med!