Fotball2023-11-07T14:04:05+01:00

Fotball

IL Express Fotball

IL Express fotball spiller sine hjemmekamper på Fevik stadion (gress) og RSA BIL Arena (kunstgress) på Fevik i Grimstad kommune. Klubben har ca. 500 medlemmer og A-lag herrer spiller i 4 divisjon

Treningstider

Treningstider fra uke 41 2023:

  • Mandag 20.00 – 21.30, RSA Bil arena (evt. Expresshallen)
  • Onsdag 20.00 – 21.30, RSA Bil arena
  • Torsdag 20.00 – 21.30, RSA Bil arena (evt. Expresshallen)

Følg linken og fyll ut skjemaet. Når vi har registrert din søknad legger vi deg til som bruker, da får du en e-post av Salto KS hvor du oppretter din bruker.
https://forms.office.com/e/VJmj18U939

Kontakt

Kontaktperson: Tobias Olsvik
E-post: tobias.olsvik@hotmail.com
Telefon: +47 959 25 768

Kontaktperson: Rune Norgaard
E-post: rune.norgaard7@gmail.com
Telefon: +47 983 33 370

Kontaktperson: Ove Moland
E-post: ove.moland@gmail.com
Telefon: +47 411 40 471

Kontaktperson: Kenneth Ramse
E-post: kramse@gmail.com
Telefon: +47 922 14 502

Kontaktperson: Thor Michael Ramse
E-post: thor.michael.ramse@scania.no
Telefon: +47 955 23 598

Kontaktperson: Nikolai Clausen
E-post: nikolai.aa.clausen@gmail.com
Telefon: +47 952 98 097

Kontaktperson: Terje Bruborg
E-post: bruborg@gmail.com
Telefon: +47 992 44 068

Kontaktperson: Heine Støen Martinussen
E-post: martinussenheine@hotmail.com
Telefon: +47 402 26 652

Kontaktperson: Kenneth Ramse
E-post: kramse@gmail.com
Telefon: +47 922 14 502

Kontaktperson: Espen Tveide
E-post: etveid@gmail.com
Telefon: +47 907 27 859

Kontaktperson: Andreas Haldorsen
E-post:
Telefon: +47 911 05 605

Kontaktperson: Hege Eriksen
E-post: hege_camilla@hotmail.com
Telefon: +47 942 78 423

Kontaktperson: Marit Bolstad Tveide
E-post: marit_ols1@hotmail.com
Telefon: +47 476 69 088

Gå til toppen